Zakładki:
Biblioteczka dobrych blogów z książkami
Tagi
RSS
czwartek, 31 maja 2012
Następną książką którą chciałbym polecić i się zając jest Książka prozy francuskiej raczej obyczajowej i historycznej .Która po za tym ze jest aktualna .To jeszcze następny dowód ze książka i film wliczając teatr jest bardzo ze sobą powiązany i się przenika .
środa, 30 maja 2012
Właśnie chodzi o autorów którym lubię i podziwiam. Będzie parę słów o znanym pisarzu Tak więc kilka słów o tym pisarzu wliczając wątek filmowy.
piątek, 25 maja 2012
Następną książką dobrą książką i następnego autora którego chciałym polecic za dobre słowa i dialogi związane z życiem .Do Książka Niemieckiego piszaza Jakim jest Erich Maria Remarque . Książkę trochę czasu temu czytałem ale i tak polecam .
poniedziałek, 21 maja 2012
Dziś oddałem do Biblioteki wyjątkową książkę która nadal w 21 wieku jest aktulana i którą warto poczytać i pomyśleć nad nad tym światem teraz a światem w którym pisał ją sam autor znany na całym świecie przynajmniej znany z małego księcia . Tak więc znowu wracam do prozy Francuskiej bo tak wychodzi ze taką lubię .
czwartek, 17 maja 2012
Szukając ciekawej książki do opisania i poleczenia Wracam do wspomnień z czytania i książek a raczej książki którą przeczytałem dzięki Bibliotece we Władysławowie . Wracam do wspomnień z mojego innego bloga gdzie nieraz też piszę o książkach . Tak więc dziś książka prozy polskiej która miło mnie zaskoczyła
wtorek, 15 maja 2012
Następną książki którą mogę polecić z całego serca z z archiwum innego bloga mojego. Tym razem z Prozy Francuskiej to Jean Marie Gustawo le Cleizo -Afrykanin wliczając Onitiszę
Tak więc czas na moją historię o czytaniu a teraz próbowaniu pisania .Mola książkowego i nie tylko Wliczając ostatnią i pierwszą wizytę na targach książki
środa, 09 maja 2012
Czytam smutną książkę a za razem prawdziwą o prawdziwych ludziach i świecie . Czytam za razem ważna dla mnie książkę którą niespodziewanie znalazłem w zbiorach które dostali rodzice po wyjeździe Do Takiej bliskiej rodzinny Do Zielonej góry . Czytam książkę smutną a za razem prawdziwą która powstała w 1884 .Znowu dla mnie bliską . Bliską mojemu sercu i życiu .
sobota, 05 maja 2012
Wczoraj skłaczyłem czytać nową książkę Paulo Coelho-Alef. Dlatego dziś będzie o tej wyjątkowo ciekawej książce