Zakładki:
Biblioteczka dobrych blogów z książkami
Tagi
RSS
czwartek, 26 kwietnia 2012
Jak chodzi o prozę kobiecą do wracam do wspomnień związaną z ksiązką i potem znanym serialem Telewizyjnym
Drugą jest Książka Polska a o której dziś chce napisać po Marinie -Carlosa Ruiza Zafona jest książka Polska „Samotni.pl” Barbary Kosmowskiej .
Takie więc mając wyzwanie czytelnicze .Przeczytałem dwie następne książki Jedną z nich jest książka Carlosa Ruiza Zafona”Marina „ Drugą jest Książka Polska a o niej później Bowiem wracam do Carlosa Ruiza Zafona Szczególne ze dawno mnie nie było tutaj z wielu powodów na tym moim autorskim blogu gdzie dzięki Bibliotece w Władysławowie mogłem poczytać jako miłośnik książek tyle ich . A w zasadzie z zatka niestety kupuję chyba jak większość książki .Jestem na dodatek zwykłym chłopakiem który lubi wejść z świat literatura . I chociaż tych książek było wiele skupiam się na nie licznych mniej lub bardziej ciekawych .Wracając do wspomnień o książkach sięgając po nowe tytuły które przeczytałem .
wtorek, 10 kwietnia 2012
Dziś odbyło się następne spotkanie kluby książki czyli DKK .
niedziela, 01 kwietnia 2012
Czytam dalej książki tym razem książkę z 1987roku czyli dość klasyczną książkę na którą nieraz patrzyłem w bibliotece leżała i leżała zapomniana książka .”Kazimierz Wierzyński -Życie Chopina ” Fryderyk Jest Naszym narodowym bohaterem znanym na całym świecie szczególne jak się nie mylę Jedni z ludzi krajów Azjatyckich się nim zachwycają jak się nie mylę Japończycy .