Blog > Komentarze do wpisu

Polska Staryżytna czyli Słowiańscy Królowie Lechii

Książkę którą dziś chce przestawić do książka wręcz historyczna autora Janusz Bieszk pod tytułem Słowiańscy Królewie Lechii.

 

Dziś z innego wręcz działu czyli literatura historyczna wręcz zapomniana historia .Gdzie kwestia sporna goni dla niektórych kwestię sporną .
Ale myślę ze w historii o której warto też napisać nie kwestionując czasów Jezusa .Ale i tu działa się historia na tych ziemiach . 

Naprawdę książka warto poczytania jak ktoś interesuje się historią gdzie Polska była od morza do morza tak zwanym międzymorzem .Zwana Sarmacją .Gdzie historia naprawdę sięga Państwa Polan .

Gdzie naprawdę opracowanie tej książki jest as wręcz zaskakujące i może służyć jako kompendium wiedzy o tych tak dawnych czasach gdzie się wierzyło w Boga Słońce .

Wiele by można napisać ale nich film pokaże wręcz trochę .

 

Jest to pierwsza publikacja w polskiej historiografii na temat organizacji władzy i funkcjonowania Lechii, czyli starożytnej Polski, zwanej inaczej Imperium Lechitów, Scytią Europejską lub Sarmacją Europejską.
Na podstawie ponad 50 kronik i materiałów źródłowych, polskich i zagranicznych, oraz 36 starych map cudzoziemskich autor opracował, po raz pierwszy, poczet słowiańskich królów lechickich w okresie od XVIII w. p.n.e. do X w. n.e. Dokonał także opisu terytorium Lechii, jej gospodarki, handlu, budownictwa miast, grodów, portów oraz żeglugi, transportu i bitych monet lechickich, a także głównych wojen i bitew, pominiętych dotąd.
Powyższe odkrycia były ściśle związane z wynikami najnowszych badań genetycznych Ariów – Słowian, przeprowadzonych w laboratoriach polskich i zagranicznych w latach 2010–2013, według których my Polacy, Ariowie – Słowianie zamieszkujemy tutejsze ziemie od 10 700 lat.
Potwierdziły to również ostatnie odkrycia polskich archeologów na terenie grodów, miast, osad obronnych i grobowców, wybudowanych przez naszych przodków, Ariów – Prasłowian, na terenie obecnej Polski. 

Wliczam jeszcze bloga gdzie warto zajrzeć jak chodzi o książkę

http://siliniez.blogspot.com/2016/01/janusz-bieszk-sowianscy-krolowie-lechii.html

Mniej więcej wliczając w to wszystko wielki obszar

 

 wtorek, 22 listopada 2016, krzysztof213

Polecane wpisy